Hakkımızda

Ceylan&Pınar Pansiyon'un vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

 

Bu temel etrafında misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermektir.

 

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.

 

Kalıcı konuklar edinmenin değerine inanıyor, konuklarımızla aramızdaki iş ortaklarına uzun vadeli bakıyoruz.

 

Konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz.

 

Pro aktif yaklaşımlarla hareket ederek oluşabilecek sorunların önlemlerini önceden alıyoruz.

 

Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışmalarımızı pansiyonumuza olan bağlılıklarını arttırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

 

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak,

sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

Buca'nın konforlu ve rahat pansiyonu.

Buca 9 eylül üniversitesi eğitim,tınaztepe ve dokuzçesmelik kampüslerine yürüme mesafesi. Şehir merkezinde bucanın her noktasına yürüme mesafesinde

Hakkımızda

Ceylan&Pınar Pansiyon'un vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Pansiyon

Rahat ve Konforlu Odalar

Her daim sıcak su

Tv ve Klima

Servisler

İsteğe bağlı Kahvaltı ve Akşam yemeği

24 Saat Açık Mutfak

Sınırsız İnternet

Çamaşır Yıkama

Ütü

İletişim

Telefon:0 232 420 43 43

Gsm:0535 988 79 23

Adres: Erdem Cd no:83 Buca/İzmir
( 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi yakını)

Ceylan& Pınar Pansiyon

Buca Heykel'de Bucanın merkezinde. Dokuz Eylül Üniversitesine yürüme mesafesinde.Eğlence ve Alışveriş merkezlerine yakın.Sınırsız İnternet,7/24 Açık Mutfak.Sıcak bir ortam da rahat ve konforlu odalar.

Galeri